Võistlused

Aleksandra Moissejeva saavutas juunioride MM-l 11. koha!

Suhlis toimuvatel juunioride maailmameistrivõistlustel tegi täna väga hea võistluse Aleksandra Moissejeva, kes saavutas neidude õhupüstoli harjutuses  376 silmaga 11. koha, kusjuures finaalipääs jäi vaid 1 silma kaugusele. Alles 15-aastane Aleksandra alustas võistlust 96-silmase seeriaga, teiese seeria tulemus ol 92 silma ning viimased kahe seeria tulemuseks oli 94 silma, kokku seega 376 silma.

Teistest Eesti laskuritest olid täna võistlustules Katrin Smirnova ja Anastassia Bobõleva neidude standardharjutuses 3×20 lasku. Anastassia Bobõleva tänane tulemus 567 silma andis kokku 53. koha, Katrin Smirnova oli 558 silmaga 67.

Noormeeste standardpüstoli harjutuses oli Stanislav Boldõrev 539 silmaga 28., noormeeste õhupüstoli harjutuses sai ta 549 silmaga 79. koha.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

VIIMASED UUDISED

Eesti Laskurliit on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev heategevuslik juriidiliste isikute vabatahtlik ühendus, mille eesmärgiks on laskespordi edendamine ja sportlike eluviiside arendamine elanikkonna hulgas, harrastus- ja võistlusspordi propageerimine ja koordineerimine.

Eesti Laskurliit © Kõik õigused kaitstud.

To Top